Články

outro

 

Overený predajca ohrievačov a infražiaričov už 10 rokov

 

Chlad v jesennom a zimnom období spôsobuje na stavbách a iných pracoviskách rôzne ťažkosti, ktoré sa dajú jednoducho vyriešiť. Trh ponúka širokú ponuku spôsobov, ako rýchlo a efektívne zohriať, príp. odvlhčiť priestory, nielen na pracovisku ale aj v domácnosti. V našej ponuke nájdete širokú ponuku overených ohrievačov, infražiaričov a odvlhčovačov priamo od výrobcov, s ktorými dlhodobo spolupracujeme. Väčšina ohrievačov a odvlhčovačov je u nás ihneď dostupná a sú na sklade, preto Vás nepríjemná zima neprekvapí. Poskytujeme dopravu ZDARMA na všetky produkty v rámci celého Slovenska pri objednávke nad 120,-€ s DPH. Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na nami dodávanú techniku. U nás môžete nakupovať aj na splátky bez navýšenia. 

AZING s.r.o. je postavená na tradičných hodnotách individuálneho prístupu v obchodných vzťahoch. Sme zameraní na prezentáciu produktov formou internetu. Vyhýbame sa nákladným investíciám do kamenných predajní, ktoré by vytvorili tlak na konečnú cenu ponúkaných produktov. Aj keď prevádzkujeme internetové obchody, vždy vítame, keď nás naši zákazníci kontaktujú aj inou formou ako priamou objednávkou. V takýchto prípadoch sme schopní cielene poradiť riešenie,ktoré plnohodnotne pomôže vyriešiť konkrétny problém ku spokojnosti zákazníka.

Spoločnosť AZING s.r.o. je zameraná na rozvoj dlhodobej spolupráce s renomovanými výrobcami stavebnej mechanizácie. Ponúkané produkty musia spĺňať podmienku použitia v záťaži INDUSTRIAL a byť plne CERTIFIKOVANÉ v oblasti, v ktorej budú nasadené. Pre každú ponúkanú komoditu citlivo zvažujeme novú spoluprácu s výrobcom s ohľadom na konečnú spokojnosť našich zákazníkov. Výsledkom takejto stratégie je spolupráca s firmami ako sú INELCO, MASTER, BIEMMEDUE, THERMOWELL a ďalší.

 

Špecializovaný e-shop pre obkladačov so širokým sortimentom Agregaty.sk - Elektrocentrály, inventery a záložné zdroje Vibrotech.sk - vibračná a hutniaca technikaMiesacky.sk - Stavebné miešačky a miešadlá

Menu